Пребарување

Внесете клучни зборови:

2024

ГРЦИЈА ЛЕТО 2024 ПРЕДСЕЗОНА

ГРЦИЈА ЛЕТО 2024 ПРЕДСЕЗОНА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НЕИ ПОРИ – вили Амелија и Христос

Платамона – вила Мери

Сместување во двокревети, трокревети и четирикреветни студија и апартмани,

сите опремени со мини кујна, бања, балкон, ТВ, клима (условите за клима се

дадени во главниот ценовник на вилата).

Во студио задолжително плаќаат 2 лица, во апартман задолжително плаќаат  3 лица.

 

НЕИ ПОРИ/ПЛАТАМОНА

Термин

26.05

02.06

Цена по лице

99 евра

119 евра

 

 

 

 

ХАЛКИДИКИ

Полихроно: вили Зафирија, Фулис и Христос

Ханиоти: вили Софија и Наташа

Пефкохори: вили Партенис 

Сместување во двокревети, трокревети и четирикреветни студиа и апартмани,

сите опремени со мини кујна, бања, балкон, ТВ, клима (условите за клима се

дадени во главниот ценовник на вилата).

Во студио задолжително плаќаат 2 лица, во апартман задолжително плаќаат  3 лица.

 

ХАЛКИДИКИ

Термин

26.05

02.06

Цена по лице

109 евра

129 евра

 

 

 

 

ПАРГА -  вили Олга и Јота

ВРАХОС – вили Филоксенија, Врахос бич, Иониан Вју

Сместување во двокревети, трокревети и четирикреветни студија и апартмани,

сите опремени со мини кујна, бања, балкон, ТВ, клима (условите за клима се

дадени во главниот ценовник на вилата).

Во студио задолжително плаќаат 2 лица, во апартман задолжително плаќаат  3 лица.

 

ПАРГА / ВРАХОС

Термин

01.06

08.06

Цена по лице

139 евра

159 евра

 

 

 

 

Пакет аранжманот вклучува:

Превоз со високотуристички автобус и сместување во студио / апартман за 7 ноќи.

Цената е дадена по ЛИЦЕ.

Во студио задолжително плаќаат 2 лица, трето лице само превоз.

Во апартман задолжително плаќаат  3 лица, четврто, пето лице плаќа само превоз.

 

 

 

Напомени:    

Важечка е резервацијата со 100% авансна уплата.

Плаќање во денарска противвредност по курс 1 евро = 62.00 мкд

За сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра.

Собите се превземаат по 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време.

Термините во табелите се непроменливи и истите се денови на тргнување од Скопје.

Молиме 24часа порано да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето  и местото на тргнување.

 

Патничко осогурување е задолжително.          

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });