Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

ЕВРИДИКИ - АГИОС НИКИТАС Лефкада

ЕВРИДИКИ - АГИОС НИКИТАС
Лефкада

Вила ЕВРИДИКИ е лоцирана на 70 метри од плажата во Агиос Никитас. Егремни плажата се наоѓа на 20км од вилата. Плажата Катизма е на 3км. Вилата располага со две мезонети и еден едноспален апартман за фамилија од максимум 4 лица (2 возрасни + 2 деца), сите опремени со ТВ, клима (вклучена во цена), бања, комплет опремена кујна и Wi-Fi. Мезонетите се наоѓаат на прв спрат, имаат дневна со кујна и спална над кујната, физички не се одвоени. Апартманот се наоѓа на приземје, има една спална која е физички одвоена од дневната со кујната.

 

GPS 38°47'22.2"N 20°36'48.0"E

38.789494, 20.613322

 

Евридики апартмани и мезонети

Јуни / Септември

мезонета

2 лица

3 лица

4 лица

 

69€

73€

77€

Јули / Август

       
 

90€

95€

100€

         

Јуни / Септември

Апартман

2 pax

3 pax

4 pax

 

60€

64€

68€

Јули / Август

       
 

84€

89€

94€

 

 

Економични студија, на приземје со кујна, паркинг и користење на базен

Јуни / Септември

Daphne

1 лице

2 лица

 

Двокреветно

45€

45€

 

Јули / Август

       
 

55€

55€

 
       

Јуни / Септември

Levanda

2 лица

3-4 лица

 

Фамилијарно

60€

70€

 

Јули / Август

       
 

80€

90€

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: