Пребарување

Внесете клучни зборови:

БОЖИЌ И НОВА ГОДИНА 2022

ЗИМА И НОВА ГОДИНА 2022

ЗИМА И НОВА ГОДИНА 2022

 

 

 

 

Нашите предлози за зима и нова година 2022 се како кутија изненадувања за секој вкус - од Азија до Јужна Америка и од традиционалната Европа до егзотичниот Индиски Океан. Уживајте во многу емоции под раскошен огномет со чаша шампањ во рака, еуфорија и среќа што не може да се доживеат во ниедно друго годишно време.

 

Нова Година 2022 година во Дубаи! 6 дена / 5 ноќевања по цени почнувајќи од 978 евра. Во цената е вклучена панорамска турнеја низ Дубаи со водич!!!  ОД 978,00 евра

Нова Година 2022 година на Сејшелите! 10 дена / 7 ноќи по цени почнувајќи од 2541 евра. 24-часовна помош од претставник на локалниот партнер за време на престојот.

 

Нова Година 2022 година на магичниот остров Маурициус! 10 дена / 7 ноќи по цени почнувајќи од 2369 евра.

Нова година во Занзибар со Луксур! 10 дена / 7 ноќевања по цена од 1478 евра! Директен чартер лет.

Нова Година 2022 година на Малдиви ! 10 дена / 7 ноќи по цени почнувајќи од 2141 евра.

ДИРЕКТЕН ЧАРТЕР ЛЕТ ЗА МАЛДИВИ
 НОВА ГОДИНА 2022 година
25.12 - 03.01.2022 - 10 дена / 7 ноќи

 

Почивки Египет - Нова Година 2022 в Шарм Ел Шейх

НОВА ГОДИНА 2022 ВО ШАРМ ЕЛ ШЕИК
НОВА ГОДИНА
ШАРМ ЕЛ ШЕИХ
Директен лет од Софија 
28 ДЕКЕМВРИ 2021 година - 2 ЈАНУАРИ 2022 година

Како се слават Божиќ и Нова Година во Франција? - La France en Macédoine du  Nord

НОВОГОДИШНО ПАТУВАЊЕ ВО ГРАДОТ НА ЉУБОВТА
28.12.2021-01.01.2022 (5 дена / 4 ноќевања)

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: