Пребарување

Внесете клучни зборови:

НОВА ГОДИНА 2022

ЗИМА И НОВА ГОДИНА 2022

ЗИМА И НОВА ГОДИНА 2022

 

 

 

 

Нашите предлози за зима и нова година 2022 се како кутија изненадувања за секој вкус - од Азија до Јужна Америка и од традиционалната Европа до егзотичниот Индиски Океан. Уживајте во многу емоции под раскошен огномет со чаша шампањ во рака, еуфорија и среќа што не може да се доживеат во ниедно друго годишно време.

 

Нова Година 2022 година во Дубаи! 6 дена / 5 ноќевања по цени почнувајќи од 978 евра. Во цената е вклучена панорамска турнеја низ Дубаи со водич!!!  ОД 978,00 евра

 

Нова Година 2022 година на Сејшелите со Луксур! 10 дена / 7 ноќи по цени почнувајќи од 2541 евра. 24-часовна помош од претставник на локалниот партнер за време на престојот.

 

 

Нова Година 2022 година на магичниот остров Маурициус со Луксур! 10 дена / 7 ноќи по цени почнувајќи од 2369 евра.

 

Нова година во Занзибар со Луксур! 10 дена / 7 ноќевања по цена од 1478 евра! Директен чартер лет.

 

Нова Година 2022 година на Малдиви со Луксур! 10 дена / 7 ноќи по цени почнувајќи од 2141 евра. Добредојдовте од партнерската компанија и префрлете се во избраниот хотел со брз брод, хидроавион или домашен лет.

 

Нова година во Лапонија со Луксутур! 6 дена / 5 ноќевања по цена од 1543 евра! Екскурзија до селото Дедо Мраз и Дедо Мраз.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: