Пребарување

Внесете клучни зборови:

Индивидуални патувања

ИБИЦА

ИБИЦА

Ибица е остров на Средоземното море источно од Валенсија и Барселона. Вистинска шпанска престолнина на добра забава, совршен избор за оние кои забавата им е важен дел од летниот одмор. Многубројните песочни плажи, прекрасното Средоземно море, рестораните, кафе-баровите и дискотеките носат загарантирана забава и насмевка на лицето.

Ибица се смета за монденски остров со врвен ноќен живот и воедно нуди можност за беспрекорна релаксација и уживање. Просечната дневна температура во периодот од јуни до септември изнесува 29 септември, а на водата 25 степени.

Ова лето одлучете се за Ибица и поминете незаборавен одмор на островот на забавата!

Пакет аранжман ЕУР
1

HOTEL MARCO POLO 3*, San Antonio

8 ноќевања+појадок од 726
2 SOL PINET PLAYA 3*, San Antonio

8 ноќевања+појадок

од 748
3 AZULINE HOTEL GALFI 2*, San Antonio 8 ноќевања+појадок од 759
4 COSTA SUR 2*, San Antonio 8 ноќевања+појадок од 785

И МНОГУ ДРУГИ ХОТЕЛИ...
Термини за патување: во период од јуни до септември