Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

Изгрев, Пониква

Изгрев, Пониква

 

 

 

 

 

 

 

Мотел Изгрев се наоѓа на одлична локација на Пониква. Доколку сакате да побегнете од градската гужва и да уживате во природата и убавините кои ги нудат Осоговските планини, Изгрев – Пониква е правото место за вас.
Објектот располага со комплетно опремени апартмани со големина од 25 до 40 m2 со посебен тоалет, ТВ со кабловска, бесплатен интернет и централо греење.Во склоп на апартманите работи ресторан со традиционална кујна и прекрасна тераса за уживање во лето. За сместување не наплаќаме за деца до 7 години. Имаме обезбеден паркинг за наши гости.


Цена по лице 1500 мкд со вклучен појадок 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: