Пребарување

Внесете клучни зборови:

Пампорово - Зима 2021/ first minute

Камелиа Апарт 4* - Пампорово - Зима 2020/21

Камелиа Апарт 4* - Пампорово - Зима 2020/21

KAMELIA APART HOTEL 4* PAMPOROVO www.kamelia-hotel-pamporovo.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ

 

01.12.2020
18.12.2020

19.12.2020
27.12.2020

28.12.2020
02.01.2021

03.01.2021
10.01.2021

11.01.2021
21.01.2021

22.01.2021
04.03.2021

STUDIO

 

STUDIO

54

82

116

82

60

74

STD 1+1 CHD (6-11,99)

54

82

116

82

60

74

1 BEDROOM APARTMENT

 

APARTMENT

58

87

125

87

65

80

APARTMENT+EXTRA BED

81

122

175

122

91

112

APP 1+1 CHD (6-11,99)

58

87

125

87

65

80

APP 1+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)

59

88

126

88

66

81

APP 1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

70

105

150

105

78

96

APP 2+1 CHD (0-5,99)

59

88

126

88

66

81

APP 2+1 CHD (6-11,99)

70

105

150

105

78

96

APP 2+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)

71

106

151

106

79

97

APP 2+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

82

123

176

123

92

113

2 BEDROOM APARTMENT

 

APARTMENT ( 4 ADL)

98

142

218

142

107

133

APARTMENT+EXTRA BED

118

171

261

171

128

160

APP 2+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

98

142

218

142

107

133

APP 3+1 CHD (6-11,99)

98

142

218

142

107

133

APP 4+1 CHD (0-5,99)

99

143

219

143

108

134

APP 4+1 CHD (6-11,99)

108

157

240

157

118

147

APP 4+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)

109

158

241

158

119

148

APP 4+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

119

172

262

172

129

161

3 BEDROOM APARTMENT

 

APARTMENT ( 6 ADL)

140

207

307

208

153

187

APARTMENT+EXTRA BED

159

324

348

234

174

212

APP 4+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

140

207

307

208

153

187

APP 5+1 CHD (6-11,99)

140

207

307

208

153

187

APP 6+1 CHD (0-5,99)

141

208

308

209

154

188

APP 6+1 CHD (6-11,99)

150

221

328

221

164

200

APP 6+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)

151

222

329

222

165

201

APP 6+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

160

325

349

235

175

213

Минимум престој

1

1

5

1

1

1

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ 1

Од 8 до 14 дена 50%

Од 8 до 14 дена 50%

Под 27 дена 100%

Од 8 до 14 дена 50%

Од 8 до 14 дена 50%

Од 8 до 14 дена 50%

Отказ 2

Под 7 дена 100%

Под 7 дена 100%

Под 27 дена 100%

Под 7 дена 100%

Под 7 дена 100%

Под 7 дена 100%

За секоја промена или отказ на резервацција со EBD се наплаќа 1 ноќевање

Соби: комплет опремени кујни, фрижидер,кафемат,тостер,САТ ТВ, телефон,интернет,камин

Опис: лоби, ресторан, бар, бизнис центар,ски гардероба, затворен базен, сауна, парна бања,зона за релаксација,џакузи,паркинг

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 95 ЕУр за возрасни и 50 Еур за деца од 6-11.99 год. ( задолжителна)

Локација: во близина на лифт станицата Студенец

Цената вклучува:користење на затворен базен, фитнес,интернет,детска анимација, паркинг, ски гардероба

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2020 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 27.12.2020 И ОД 03.01 ДО 15.04.2021 ( EBD)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 27.12.2020 И ОД 03.01 ДО 15.04.2021 ( EBD)