Пребарување

Внесете клучни зборови:

Есен 2020

КОНАК 4* - ПОПОВА ШАПКА 8ми Декември

КОНАК 4* - ПОПОВА ШАПКА
8ми Декември

 

 

 

 

 

 

 

 

KONAK 4* - ПОПОВА ШАПКА

 


Цени валидни за период на престој : 04.12-08.12.2020

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Цена по лице

2 ноќевања

2.400 ден

3 ноќевања

3.600 ден.

4 ноќевања

4.800 ден.


Даденатите цени е по лице за 2, 3 или 4 ноќевања и вклучуваат :
Појадок
Користење на сауна
Интернет
Паркинг

Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
Деца од 6-11.99 год. со 2 возрасни - 50% попуст

Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција).