Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

Лион 4*, Банско

Лион 4*, Банско

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LION BANSKO 4* BANSKO                                           www.hotelslion.bg

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

01.12.2020
18.12.2020

19.12.2020
26.12.2020

27.12.2020
02.01.2021

03.01.2021
08.01.2021

09.01.2021
15.01.2021

16.01.2021
22.01.2021

23.01.2021
26.02.2021

27.02.2021
31.03.2021

STANDARD ROOM

 

DOUBLE ROOM

85

91

149

107

91

85

91

85

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

117

126

206

148

126

117

126

117

SINGLE ROOM

59

65

141

80

65

59

65

59

DBL 1+1 CHD (4-11,99)

74

80

131

94

80

74

80

74

SGL 1+1 CHD (0-3,99)

60

66

142

81

66

60

66

60

DBL 1+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

75

81

132

95

81

75

81

75

DBL 1+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

91

98

159

115

98

91

98

91

DBL 2+1 CHD (0-3,99)

86

92

150

108

92

86

92

86

DBL 2+1 CHD (4-11,99)

101

109

178

128

109

101

109

101

FAMILY ROOM

 

FAMILY ROOM 2 ADL

102

111

171

149

111

102

111

102

FAMILY ROOM+EXTRA BED

135

146

228

190

146

135

146

135

FAMILY ROOM+EXTRA BED [2. ADL]

167

180

284

231

180

167

180

167

FAMR 1+1 CHD (4-11,99)

102

111

171

149

111

102

111

102

FAMR 1+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

103

112

172

150

112

103

112

103

FAMR 1+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

119

129

200

170

129

119

129

119

FAMR 2+1 CHD (0-3,99)

104

112

172

150

112

103

112

103

FAMR 2+1 CHD (4-11,99)

119

129

200

170

129

119

129

119

FAMR 2+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

120

130

201

171

130

120

130

120

FAMR 2+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

136

147

229

191

147

136

142

136

3+1 CHD (0-3,99)

136

147

229

191

147

136

147

136

3+1 CHD (4-11,99)

151

163

257

211

163

151

163

151

1 BEDROOM APARTMENT

 

APARTMENT [2ADL]

163

180

291

213

180

163

180

163

APARTMENT [3ADL]

164

181

292

214

181

164

181

164

APARTMENT [4ADL]

165

182

293

215

182

165

182

165

APARTMENT [5ADL]

166

183

294

216

183

166

183

166

APP 2+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

165

182

293

215

182

165

182

165

APP 2+3 CHD (0-3,99) (4-11,99) (4-11,99)

166

183

294

216

183

166

183

166

APP 3+1 CHD (4-11,99)

165

182

293

215

182

165

182

165

APP 3+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

166

183

294

216

183

166

183

166

APP 3+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

166

183

294

216

183

166

183

166

APP 4+1 CHD (0-3,99)

166

183

294

216

183

166

183

166

APP 4+1 CHD (4-11,99)

166

183

294

216

183

166

183

166

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Минимум престој

5

5

5

5

5

5

5

5

Откажување резрвација

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Соби: мини бар,телефон,САТ ТВ,радио,тоалет

Опис: конференциска сала, затворен базен ,лоби бар, ресторан, меана, менувачница, интернет, фитнес сала,сауна,масажа,солариум,џакузи,билијард,сеф,паркинг

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 85 ЕУР , деца од 4-11.99 год. 45 ЕУР

Локација: во непосредна близинна на гондолата

Цената вклучува :користење на затворен базен,фитнес и трансфер до гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 20% ПОПУСТ

14=12,10=9,7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 27.02.2021

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ