Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

МАНАСТИР - Берово

МАНАСТИР - Берово
Хотел Манастир се наоѓа на излезот од Берово, на 5км оддалеченост од езерото. Хотелот нуди сместување во автентична зграда, традиционална кујна која изобилува со локални специјалитети изработени со еко-производи и производи од органско потекло, авантура: планинарење, планинско велосипедизам, лов и риболов, кајак со рамен вода, излети скара покрај езерото, традиционален оброк на колиба за овци, тематски туризам - прошетки, разгледување во области со традиционално, културно и историско значење
 
Планинското опкружување, езерото, маркираните велосипедски и пешачки патеки, се најпогодното место за релаксирачки прошетки, за љубителите на планинарењето и mount-bikig, како и за оние кои бараат авантури и предизвици.
Цени по ноќ во одреден тип на соба:
Услуга Еднокреветна соба Двокреветна соба Трокреветна соба
Ноќевање со појадок 1 490 ден. 1 220 ден. 1 160 ден.
Полупансион 1 900 ден. 1 650 ден. 1 590 ден.
Полупансион 2 270 ден. 2 020 ден. 1 960 ден.

 

* Цените се дадени по лице по ноќ со вклучена туристичка такса и без вклучен пијалок за време на оброците.
 
НАПОМЕНИ:

• Едно дете до 5,99 бесплатно
• Едно дете од 6-11,99 / 50% од цената на еден возрасен.
• Две деца 0-5,99 / 50% од цената за возрасен.
• Трето лице е по цена за трокреветна соба.