Пребарување

Внесете клучни зборови:

ПРОМОТИВНИ ПОНУДИ

ОТКРИЈТЕ ГИ ПОНУДИТЕ НА ПРОМОТО ALL INCLUSIVE

ОТКРИЈТЕ ГИ ПОНУДИТЕ НА 
ПРОМОТО ALL INCLUSIVE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОМО ALL INCLUSIVE

Вклучен полн пансион и пијалоци!

Понудата важи само до 19ти февруари

 

 

 

 

 

 

Во цената не се вклучени задолжителните такси за услуги (припејд или наплатени на бродот). Возрасни 11 € за ноќевање

 

 

Цена за лице од

 

599 евра

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цена за лице од599 евра

Во цената не се вклучени задолжителните такси за услуги (припејд или наплатени на бродот). Возрасни 11 € за ноќевање

Цена за лице од599 евра

Во цената не се вклучени задолжителните такси за услуги (припејд или наплатени на бродот). Возрасни 11 € за ноќевање

Цена за лице од599 евра

Во цената не се вклучени задолжителните такси за услуги (припејд или наплатени на бродот). Возрасни 11 € за ноќевање

 

 

Патувањето All Inclusive со Коста значи:

 • Полн пансион и неограничени пијалоци

  Третман со полн пансион за целото семејство плус пакет пијалоци со неограничени вина, коктели, пива, безалкохолни пијалоци и многу повеќе.

 • Децата и тинејџерите патуваат бесплатно

  Деца до 18 години патуваат бесплатно, освен пристанишните такси, доколку ја делат кабината со двајца возрасни.

 • Потврдете со само 25% и откажете се бесплатно

  Потврдете ја вашата резервација за само 25% по лице и ако се премислите, можете да откажете без казни до 30 или 60 дена пред поаѓање.

 • 360° забава

  Спорт, игри, базени и многу активности во текот на денот. Во вечерните часови, подгответе се да гледате нови емисии секој ден.

 

newwaysoftravel Превземи целосна понуда    newwaysoftravel Превземи целосна понуда