Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

Панорама Хотел & СПА - Крушево

Панорама Хотел & СПА - Крушево

 

 

 

 

 

https://panoramaspa.mk/mk/ 

Сите соби имаат величествен панорамски поглед кон Крушево.
Хотелот располага со 20 соби и апартмани:
12 двокреветни, 2 трокреветни и 6 апартмани.

Освен еден Јуниор апартман, кој е со бајковит поглед кон буковата корија.
Вкупниот капацитет на хотелот е 48 гости.

Во зимската сезона, користењето на жичарницата и ски лифтовите се бесплатни за гостите на хотелот.

Услови за деца:
За деца 2-8 години, сместувањето е бесплатно. Бебиња 0-2 години, во собата на Ваше барање, се поставува детско креветче.
Деца над 8 години се доплаќа по 10 € од дете, исто како и за возрасен.

 

Ценовник до 20.12.2020

ТИП НА СОБА

 Цена по соба на ден

 за ноќевање со појадок

за 2 лица 

 еднокреветна соба 

60 €/ 3.720 денари

двокреветна соба

70 € / 4.340 денари

Супериор соба

80 € / 4.960 денари

Јуниор апартман

100 € / 6.200 денари

Делукс апартман

120 € / 7.440 денари

 

Во цената е вклучено доручек, користење на СПА центарот, интернет, телевизија, паркинг, ДДВ, туристичка такса, осигурување, complementarity café и вода по собите, гратис карта за жичарницата и 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наога на ски терените во Крушево.

Во супериор, јуниор и делукс апартман има опција за сместување на трето возрасно лице и се доплаќа 10 евра по ноќ, или кога станува збор за фамилија две деца, за деца до 8 години е бесплатно, за деца над 8 години се доплака 10 евра за дете по ноќ.

Доплати:

- ручек или вечера 10 евра по лице по оброк на база сет мени(предјадење, главно јадење, десерт и еден безалкохолен пијалок).

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: