Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Парк Хотел Пирин 5* - Сандански

Парк Хотел Пирин 5* - Сандански

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5* – САНДАНСКИ

ЕСЕНСКИ СПА ПАКЕТ

Цени валидни за период на престој : 29.09-01.12.2019 (мин. 3 ноќевања)

Вид на сместување

ПОЛУПАНСИОН

Двокреветна соба (2+1)

103€

Еднокреветна соба

82€

 

Цените се за 2 лица за 1 ноќевање и вклучуваат:

ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ:

 

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5* – САНДАНСКИ

 

Вид на сместување Недела-Четврток Петок-Сабота
Двокреветна соба ЛУКС (2+1) 92€ 102€
Еднокреветна соба ЛУКС 73€ 82€
Двокреветна соба СТАНДАРД (2+0) 82€ 92€
Еднокреветна соба СТАНДАРД 65€ 73€
Апартман ЛУКС  макс. 3 лица 148€ 148€
Вип Апартман 164€ 164€
Комплекс апартмани дел од
Парк Пирин Хотел
Наем апартман СТАНДАРД  Макс. 3 лица 133€ 133€
Наем апартман ФЕМИЛИ Макс. 4+1 148€ 148€

 

Цените се за 2 лица за ноќевање и вклучуваат:

ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ:

ХОТЕЛ ПИРИН ПАРК - САНДАНСКИ

Елегантниот 5 - то звезден хотел Пирин Парк е расположен на западната страна од Пирин планина, крај течението на живописната река Санданска Бистрица. Живописните дарови - сонце, вода и здравје се гаранција за време на целосниот одмор во Пирин Парк Хотел - Сандански. Пирин Парк Хотел, член на „Sharlopov Hotels”  ланецот, е сон за секој кој ужива во прекрасните градини, лековитата минерална вода и прекрасните погледи кои нема да остават никого рамнодушен! Во почетокот на 2009, Пирин Парк - Сандански стана првиот хотел во Бугарија кој ја доби наградата  EUROPE SPA WELLNESS, што потврдува дека Пирин Парк е по сите Европски стандарди за Велнес центар, квалитет на услуга и хигиена.

Опис на соби: