Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ 4* - БАНСКО

СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ 4* - БАНСКО

 

 

 

 

 

Цените се по лице за 1 ноќевање на  база полупансион
(мин.2 ноќевања)
03.03 – 31.03.2020 26.01-28.02.2020
Двокреветна соба / Студио (2+1) 32€ 35€
Двокреветна делукс соба (2+ 2) 38€ 40€
Едноспален апартман (2+2) 40€ 44€
     


 

Дополнителни услови:
Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
Деца од 6 до 11.99 години на дополнително легло – 50% попуст
Деца до  5.99 години на дополнително легло-бесплатно


 

Информација за СМЕСТУВАЊЕ : 
Двокреветна и двокреветна Делукс соби  – се наоѓаат во главната зграда

Студио и апартман во се наоѓаат Анекс зградите

Сите студиа и едноспални апартмани имаат опремена кујна

–   Во цената е вклучено користење на внатрешен базен, 2 сауни,парна бања, релакс зона и транспорт до жичарницата во текот на зимската сезона

–    Доплата за паркинг 5€ на ден

–    Доплата за туристичка такса 1€ по лице на ден