Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

СЕПТЕМВРИ ВО СПА ХОТЕЛ „СТРИМОН ГАРДЕН“, Ќустендил

СЕПТЕМВРИ ВО СПА ХОТЕЛ „СТРИМОН ГАРДЕН“, Ќустендил

Тип на соба

Пакет 2 ноќевања на база НВ

06.09 – 08.09

Пакет 3 ноќевања на база НВ

05.09 – 08.09

Двајца возрасни во ДВОКРЕВЕТНА СОБА ДЕЛУКС

198ЕУР

271ЕУР

Двајца возрани со дете од 6 до 14 г. на дополнителен кревет во

ДВОКРЕВЕТНА СОБА ДЕЛУКС

243ЕУР

339ЕУР

Двјца возрасни со трет возрасен на дополнителен кревет во ДВОКРЕВЕТНА СОБА ДЕЛУКС

280ЕУР

385ЕУР

Двајца возрасни со две деца од 6 до 14 г. во

ФАМИЛИЈАРЕН АПАРТМАН

336ЕУР

457ЕУР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деца до 6 г.,на допълнитен кревет легло – бесплатно на база ВВ/ноќевање со доручек

Цените се за соба и вклучуваат:

Сместување во двокреветна соба или фамилијарен апартман

Богата храна на блок маса

Вечери на 5ти и 7ми Септември по избор на тристепенно мени

Празнична вечера на 6ти Септември по специјално  четиристепено мени

Забава со DJ на 6ти Септември

Соба за игри со аниматор

Бесплатен наем на велосипеди

Користење на отворен базен со минерална вода, затворен базен со минерален вода, SPA & Wellness (Римска бања, Финландска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен базен, фитнес сала

Паркинг, Wi-Fi,

Понудата е валидна во период од 05.09.2019 г. – 08.09.2019 г.

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: