Пребарување

Внесете клучни зборови:

Есен 2020

СКАРДУС 4* - ПОПОВА ШАПКА 8ми Декември 2020

СКАРДУС 4* - ПОПОВА ШАПКА
8ми Декември 2020

 

 

 

 

 

 

 

8-ми ДЕКЕМВРИ ВО МАКЕДОНИЈА
СКАРДУС 4* - ПОПОВА ШАПКА

Цени валидни за период на престој : 04.12-08.12.2020

ПОЛУПАНСИОН

Цена

2 ноќевања

4.216 ден.

3 ноќевања

6.324 ден.

4 ноќевања

8.432 ден.

 

Дадените цени се по лице за 2, 3 или 4 ноќевања и вклучуваат :
Појадок и вечера
Користење на базени и СПА Центар
Интернет
Паркинг

Деца до 4.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
Деца од 5-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден  (се плаќа во агенција).

https://hotelscardus.com/about-us/