Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2024

СКИ ОПЕНИНГ KOPAONIK

СКИ ОПЕНИНГ KOPAONIK

 

 

 

 

 

 

 

 

Специјална понуда од Club A 3*

 

СКИ ОПЕНИНГ
Hotel CLUB A 3*- KOPAONIK
Teрмин 07.12-10.12.2023

10% ПОПУСТ ДО ПОЛУНВАЊЕ НА КАПАЦИТЕТИТЕ

Пакет 3 дена / 2 ноќи - 144€
Пакет 4 дена / 3 ноќи - 216€

 

Во цената е вклучено:
- Цената е дадена по лице за пакет на база Појадок и вечера
- Wi-Fi низ цел хотел
- Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи)

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,80€ по лице на ден; Деца до 6,99 години 0,20€( се наплаќа во агенција)
- Надворешен паркинг 6€ по кола на ден (се наплаќа на лице место – резервација не е дозволена)

Услови за деца:
- Деца до 3,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица;
- Деца 4-7 години доколку користи заедничко легло со родители 50% попуст;
- Деца 4-11,99 години доколку користат сопствено легло 30% попуст;

 

Политика за откажување:
- Отказ или промена на термин се смета за валидна исклучиво кога се доставува во писмена форма;
- За откажување на резервацијаво период од мометот на правење на резервација до 14 дена пред Chek In, хотелот заджува право за наплата на пенали од 30% од вкупната сума.
-100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервацијата 14-0 дена пред почетокот на аранжманот;
- Во случај гостинот да си замине порано од предвиден термин или не пристигне во хотелот на резервиран термин ке бидат наплатен целиот износ;

 

Резервација на аражман:
- 50% од вкупната сума се наплаќа при резервација, остаток најдоцна до 21 ден пред тргнување;
- Цените во табелата се истакнати во €, наплата се врши во денарска противредност по курс 1€=62.00 денари;

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });