Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Спа Хотел Медите 5* - Цени за 2019 год.

Спа Хотел Медите 5* - Цени за 2019 год.

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5* – Сандански

Цени валидни за период на престој : 01.12.2018-31.12.2019 (не важат за празници)

Услуга – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК /

 

Тип на сместување

Недела-Четврток Петок – Сабота
Двокреветна соба – делукс (2+0) 71€ 84€
Еднокреветна соба – делукс 58€ 71€
Двокреветна соба – премиум (2+1) 75€ 94€
Еднокреветна соба – премиум 62€ 75€
Јуниор апартман (2+2/3) 115€ 124€
Луксузен двоспален апартман (4+2/5) 142€ 159€
Дополнителни услови :
Дете до 11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – бесплатно
Возрасен на дополнително легло – доплата 28€
Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 15€ | дете – 8€

Доплата за ПОЛН ПАНСИОН : возрасен – 23€ | дете – 13€

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: