Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Специјална понуда од Alia Palace 5*, PEFKOHORI

Специјална понуда од Alia Palace 5*, PEFKOHORI

ALIA PALACE ***** PEFKOHORI www.alia-palace.com

ЦЕНА ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

29.05-31.05

01.06-14.06

JUNIOR SUITE PRIVATE POOL

2Ad

98

141

3Ad

123

176

2Ad+1ch(0-1)

98

141

2Ad+1ch(2-6)

98

176

2Ad+1ch(7-12.99)

98

176

2Ad+2ch(0-1)

98

141

2Ad+2ch(0-1)(2-6)

98

176

2Ad+2ch(0-1)(7-12.99)

98

176

2Ad+2ch(2-6)

123

211

2Ad+2ch(2-6)(7-12.99)

123

211

2Ad+2ch(7-12.99)

123

211

JUNIOR SUITE PROMO PRIVATE POOL

2Ad

84

127

3Ad

105

158

2Ad+1ch(0-1)

84

127

2Ad+1ch(2-6)

84

158

2Ad+1ch(7-12.99)

84

158

2Ad+2ch(0-1)

84

127

2Ad+2ch(0-1)(2-6)

84

158

2Ad+2ch(0-1)(7-12.99)

84

158

2Ad+2ch(2-6)

105

190

2Ad+2ch(2-6)(7-12.99)

105

190

2Ad+2ch(7-12.99)

105

190

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

72

103

3Ad

90

129

2Ad+1ch(0-1)

72

103

2Ad+1ch(2-6)

72

129

2Ad+1ch(7-12.99)

72

129

ЦЕНА ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

JUNIOR SUITE PRIVATE POOL

2Ad

148

198

3Ad

197

261

2Ad+1ch(0-1)

148

198

2Ad+1ch(2-6)

148

232

2Ad+1ch(7-12.99)

160

246

2Ad+2ch(0-1)

148

198

2Ad+2ch(0-1)(2-6)

148

232

2Ad+2ch(0-1)(7-12.99)

160

246

2Ad+2ch(2-6)

172

267

2Ad+2ch(2-6)(7-12.99)

185

282

2Ad+2ch(7-12.99)

197

296

JUNIOR SUITE PROMO PRIVATE POOL

2Ad

134

183

3Ad

179

243

2Ad+1ch(0-1)

134

183

2Ad+1ch(2-6)

134

214

2Ad+1ch(7-12.99)

146

229

2Ad+2ch(0-1)

134

183

2Ad+2ch(0-1)(2-6)

134

214

2Ad+2ch(0-1)(7-12.99)

146

229

2Ad+2ch(2-6)

155

246

2Ad+2ch(2-6)(7-12.99)

167

261

2Ad+2ch(7-12.99)

179

274

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

122

159

3Ad

164

213

2Ad+1ch(0-1)

122

159

2Ad+1ch(2-6)

122

186

2Ad+1ch(7-12.99)

134

199

Минимум престој

3

3

Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: сала за појадок, ресторан,винарија,кафе бар, базен, детски базен, пул бар,собен сервис, тенис, трансфер до плажа, фитнес, џакузи,детско игралиште,одбојка,тобако шоп,лекар,конвенциски центар,паркинг и др.

СОБИ: клима,САТ ТВ,сеф,телефон,фен,мини бар,балкон. БУНГАЛОВИ: радио ЦД, ДВД,телефон,факс, ТВ СЕТ со голем екран, ТВ во спална, бањарки, џакузи, 2 одвоени туш кабини,папучи,приватен базен и приватен паркинг.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 25.05.2019 SPO 3151

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ