Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Специјална понуда од Alia Palace 5*, PEFKOHORI

Специјална понуда од Alia Palace 5*, PEFKOHORI

ALIA PALACE ***** PEFKOHORI www.alia-palace.com

ЦЕНА ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

29.05-31.05

01.06-14.06

JUNIOR SUITE PRIVATE POOL

2Ad

98

141

3Ad

123

176

2Ad+1ch(0-1)

98

141

2Ad+1ch(2-6)

98

176

2Ad+1ch(7-12.99)

98

176

2Ad+2ch(0-1)

98

141

2Ad+2ch(0-1)(2-6)

98

176

2Ad+2ch(0-1)(7-12.99)

98

176

2Ad+2ch(2-6)

123

211

2Ad+2ch(2-6)(7-12.99)

123

211

2Ad+2ch(7-12.99)

123

211

JUNIOR SUITE PROMO PRIVATE POOL

2Ad

84

127

3Ad

105

158

2Ad+1ch(0-1)

84

127

2Ad+1ch(2-6)

84

158

2Ad+1ch(7-12.99)

84

158

2Ad+2ch(0-1)

84

127

2Ad+2ch(0-1)(2-6)

84

158

2Ad+2ch(0-1)(7-12.99)

84

158

2Ad+2ch(2-6)

105

190

2Ad+2ch(2-6)(7-12.99)

105

190

2Ad+2ch(7-12.99)

105

190

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

72

103

3Ad

90

129

2Ad+1ch(0-1)

72

103

2Ad+1ch(2-6)

72

129

2Ad+1ch(7-12.99)

72

129

ЦЕНА ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

JUNIOR SUITE PRIVATE POOL

2Ad

148

198

3Ad

197

261

2Ad+1ch(0-1)

148

198

2Ad+1ch(2-6)

148

232

2Ad+1ch(7-12.99)

160

246

2Ad+2ch(0-1)

148

198

2Ad+2ch(0-1)(2-6)

148

232

2Ad+2ch(0-1)(7-12.99)

160

246

2Ad+2ch(2-6)

172

267

2Ad+2ch(2-6)(7-12.99)

185

282

2Ad+2ch(7-12.99)

197

296

JUNIOR SUITE PROMO PRIVATE POOL

2Ad

134

183

3Ad

179

243

2Ad+1ch(0-1)

134

183

2Ad+1ch(2-6)

134

214

2Ad+1ch(7-12.99)

146

229

2Ad+2ch(0-1)

134

183

2Ad+2ch(0-1)(2-6)

134

214

2Ad+2ch(0-1)(7-12.99)

146

229

2Ad+2ch(2-6)

155

246

2Ad+2ch(2-6)(7-12.99)

167

261

2Ad+2ch(7-12.99)

179

274

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

122

159

3Ad

164

213

2Ad+1ch(0-1)

122

159

2Ad+1ch(2-6)

122

186

2Ad+1ch(7-12.99)

134

199

Минимум престој

3

3

Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: сала за појадок, ресторан,винарија,кафе бар, базен, детски базен, пул бар,собен сервис, тенис, трансфер до плажа, фитнес, џакузи,детско игралиште,одбојка,тобако шоп,лекар,конвенциски центар,паркинг и др.

СОБИ: клима,САТ ТВ,сеф,телефон,фен,мини бар,балкон. БУНГАЛОВИ: радио ЦД, ДВД,телефон,факс, ТВ СЕТ со голем екран, ТВ во спална, бањарки, џакузи, 2 одвоени туш кабини,папучи,приватен базен и приватен паркинг.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 25.05.2019 SPO 3151

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: