Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021 first minute

Феста Винтер Палас 5* - Боровец - Зима 2020/2021

Феста Винтер Палас 5* - Боровец - Зима 2020/2021

FESTA WINTER PALACE 5* BOROVETS www.festahotels.com

1

01.12.2020
22.12.2020

23.12.2020
30.12.2020

31.12.2020
02.01.2021

03.01.2021
10.01.2021

11.01.2021
28.01.2021

29.01.2021
19.02.2021

20.02.2021
04.03.2021

05.03.2021
09.04.2021

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

DELUXE ROOM

 

 

DOUBLE ROOM

89

120

220

145

122

142

116

89

SINGLE ROOM

76

90

219

129

91

127

87

67

DBL 1+1 CHD (3-12,99)

67

91

166

109

92

107

87

67

SGL 1+1 CHD (0-2,99)

68

91

220

130

92

128

88

68

DBL 1+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)

69

92

167

110

94

109

88

69

DBL 1+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)

90

121

221

146

123

143

117

90

DBL 2+1 CHD (0-2,99)

90

121

221

146

123

143

117

90

DBL 2+1 CHD (3-12,99)

99

133

243

160

135

157

128

99

JUNIOR SUITE

 

 

SUITE

102

138

253

165

138

162

129

102

SUITE+EXTRA BED

141

190

348

226

190

223

177

141

SUITE 1+1 CHD (3-12,99)

102

138

253

165

138

162

129

102

SUITE 1+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)

103

139

254

165

139

163

130

104

SUITE 1+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)

103

139

254

165

139

163

130

104

SUITE 2+1 CHD (0-2,99)

103

139

254

165

139

163

130

104

SUITE 2+1 CHD (3-12,99)

114

152

279

182

152

179

143

114

SUITE 2+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)

115

153

280

183

153

180

144

115

SUITE 2+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)

139

187

343

223

187

220

175

139

SUITE 3+1 CHD (0-2,99)

142

191

349

227

191

224

179

142

SUITE

 

 

SUITE

109

149

275

178

149

176

138

109

SUITE+EXTRA BED

150

205

379

245

205

242

190

150

SUITE 1+1 CHD (3-12,99)

109

149

275

178

149

173

138

109

SUITE 1+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)

110

150

276

179

150

174

139

110

SUITE 1+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)

110

150

276

179

150

174

139

110

SUITE 2+1 CHD (0-2,99)

110

150

276

179

150

174

139

110

SUITE 2+1 CHD (3-12,99)

121

165

304

197

165

194

153

121

SUITE 2+2 CHD (0-2,99) (3-12,99)

122

166

305

198

166

195

154

122

SUITE 2+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)

148

202

373

241

202

238

188

148

SUITE 3+1 CHD (0-2,99)

172

233

426

278

233

274

191

151

Мин. Престој

3

3

5

3

3

3

3

3

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 2 денa 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 21 ден 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 2 денa 1 ноќевање

Соби: мини бар, сеф, балкон,телефон,телевизор,интернет,фен

Опис: мини клуб, конференциска сала , затворен базен , кафе-слаткарница ,ноќен бар, лоби бар, ресторан,менувачница , продавница, фризерница, интернет сала, фитнес сала , сауна , масажа, солариум , СПА центар,ски гардероба, билијард,пинг понг, сеф

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 85 ЕУР , деца од 3-12.99 год. 45 ЕУР

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен , фитнес ,сауна,парна бања,соба за релаксација,контраст туш, интернет

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 10% ПОПУСТ

6=5, 7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 20.12.2020 , ПОМЕЃУ 08.01 И 12.02.2021 И ПОСЛЕ 07.03.2021

(ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.11.2020)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД