Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3* Попова Шапка

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3* Попова Шапка

 

 

 

 

Попова Шапка се наоѓа на најниската точка од центарот. Има мал ограничен капацитет кој овозможува домашен амбиент. Традиционална кујна. Одлично место за одмор.

Пакет Полн пансион
3 ноќевања 3.900 ден.
5 ноќевања 6.500 ден.
7 ноќевања 9.100 ден.

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

Редовен ценовник

Овие цени важат од 01.11.2020-20.12.2020

Тип на услуга Цена
Полн пансион 1600 ден.

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

Плаќањето се врши во денарска противвредност

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: