Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

ХОТЕЛ БИСТРА – МАВРОВО – ЗИМА 2020/2021

ХОТЕЛ БИСТРА – МАВРОВО – ЗИМА 2020/2021

Хотелот Бистра е сместен во подножјето на планината Бистра, близу до Мавровското езеро и три жичари, кои водат до прекрасните скијачки терени. Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година. Хотелот поседува 118 кревети во удобно уредени соби со џакузи кади и тушеви, телефон и ТВ. Уште едно одлично место. За сите кои сакаат да се освежат имаме одличен базен. Тој е идеален за подобрување на вашата кондиција, за забава или само за освежување на крајот од денот. Уште една можност за релаксација нуди и нашето џакузи. За сите вас кои сакате спортски активности, ние имаме целосно опремен фитнес клуб за рекреација. Во хотел Бистра можете максимално да се релаксирате со нашата сауна. Пространата сауна ви е на располагање за одмор, релаксација и разговор, Хотел Бистра располага и со игротека за најмладите гости.

Цените се валидни за период од 30.12.2020- 01.01.2021 и од 14.02.2021-16.02.2021

Цените се изразени во евра по соба на ден

 

Тип на сместување

Ноќевање со

појадок и вечера(HB)

Еднокреветна стандард соба 1/1

115€

Еднокреветна соба со џакузи 1/1

125€

Двокреветна стандард соба 1/2

165€

Двокреветна соба со џакузи 1/2

185€

Цените се валидни за период од 02.01.2021- 15.01.2021

Цените се изразени во евра по соба на ден

Тип на сместување

Ноќевање со

појадок и вечера(HB)

Еднокреветна стандард соба 1/1

89€

Еднокреветна соба со џакузи 1/1

99€

Двокреветна стандард соба 1/2

127€

Двокреветна соба со џакузи 1/2

147€

Цената вклучува:

Долати:

Сместувањето во собите – 14:00h

Напуштање на собите – 10:00h