Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

Хотел ГРАНИТ 4* – НОВА ГОДИНА 2021

Хотел ГРАНИТ 4* – НОВА ГОДИНА 2021

Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид. Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди.

Хотел ГРАНИТ 4* – НОВА ГОДИНА 2021

Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид. Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди. Располага со резиденција, ресторан, кафе-бар, базен, големи тераси, сопствена песочна плажа, паркинг.

 

Цена Пакет аранжман  цена по лице за 3 ноќи  Пакет аранжман  цена по лице за 2 ноќи
Цена по лице за 1/2 соба  170 евра 145евра
Цена по лице за во апп 185 евра 160 евра
Доплата за еднокреветна соба +30%

 

* Цената е по лице на ден со вклучена туристичка такса, појадок, Новогодишна Гала вечера на 31.12 со вклучени пијалаци

*Доплата за вечера 5 евра од ден

* деца од до 6.99 г. бесплатно

* деца од 7 до 11.99 г. Попуст 30 %

* за деца со полни 12г. – се плаќа целосен износ