Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

ХОТЕЛ ИЗГРЕВ СПА И АКВАПАРК 5*

ХОТЕЛ ИЗГРЕВ СПА И АКВАПАРК 5*

 

 

 

 

 

 

 

На ова парче рај на земјата, помеѓу прекрасната борова шума, на брегот на Охридското езеро се наоѓа Хотел Изгрев. Овој луксузен хотел се протега на површина од 90.000м2 со приватна плажа од 500м и е во непосредна близина и на двата града, само 5км од градот Струга, а на 20км од градот Охрид. Поврзан е со добра инфраструктура, а на само 15км од хотелот се наоѓа охридскиот аеродром. Поминете ги летните денови на брегот на Охридското Езеро во најлуксузниот хотел на Балканот, Уживајте во прекрасната борова шума, во најубавото изгрејсонце и погледот на езерото.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Период

По лице во двокреветна соба 

 Еднокреветна  соба

 Трокреветна  соба

Дете во стд. Соба

2-6,99

 Дете во стд. Соба   

   7 -   11,99   

05.10.2020 - 28.12.2020

26,5 €

40 €

73 €

 Бесплатно 

50%

*Цените се дадени во евра. Плаќањето е задолжително во денари (1 еур = 62 мкд).

Во цената се вклучени следниве услуги:

Ноќевање со појадок

Користење на AquaPark, Спа центар (затворен базен, фитнес, сауна, Турска бања)

Вклучена туристичка такса

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: