Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Хотел Лаки Банско 5* - Банско - Лето на планина

Хотел Лаки Банско 5* - Банско - Лето на планина

Хотел ЛАКИ БАНСКО 5* – Банско
Пролет – Лето – Есен 2019

 

Вид на сместување 07.04-24.04.2019

 

30.04-06.06.2019

07.06 -30.11.2019

 

 

25.04-29.04.2019
Студио ЛУКС (2+1) 66€ 72€ 74€
Едноспален апартман ЛУКС (2+1) 77€ 84€ 85€
Едноспалена партман ДЕЛУКС (2+2) 96€ 108€ 104€
Едноспален ЕГЗЕКУТИВ (2+2) 123€ 142€ 131€
Двоспален апартман ЛУКС (4 +1) 146€ 163€ 154€
Двоспален апартман ЕГЗЕКУТИВ (4+1) 172€ 189€ 180€

 

 

Цените се во евра за наем на соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

Дополнителни услови :


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: