Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

ХОТЕЛ ЛОЏ – МАВРОВО – ЗИМА 2020/2021

ХОТЕЛ ЛОЏ – МАВРОВО – ЗИМА 2020/2021

 

 

 

Хотелот Лоџ е сместен во срцето на ски центарот Маврово, неколку метри од трите жичари. Хотелот располага со 34 кревети во 15 добро уредени соби, опременни со приватна бања, спа бања, директна телефонска линија и сателитски ТВ прием. Хотелот Лоџ ги нуди сите услуги на хотел во луксузен скијачки центар. Одморете се и уживајте во одличната пица и традиционалните пити со сирење и домашен јогурт. Одличната атмосфера и амбиентот на хотелот Лоѓ ќе ги задоволи сите ваши сетила.

Цените се валидни за период од 15.12.2020- 30.12.2020 ; 16.01-14.02.2021 ; 17.02-2021-15.03.2021

Цените се изразени во евра по соба на ден

 

Тип на сместување

  Ноќевање со 

појадок и вечера (HB)

недела-четврток 

  Ноќевање со 

појадок и вечера (HB)

  петок и сабота

  Еднокреветна стандард соба 1/1

42€

56€

  Двокреветна стандард соба 1/2  

60€

80€

 

Цените се валидни за период од 30.12.2020- 01.01.2021 и од 14.02.2021-16.02.2021

Цените се изразени во евра по соба на ден

 

Тип на сместување

  Ноќевање со 

појадок и вечера (HB)

  Еднокреветна стандард соба 1/1

75€

  Двокреветна стандард соба 1/2  

105€

 

Цените се валидни за период од 02.01.2021- 15.01.2021

Цените се изразени во евра по соба на ден

 

Тип на сместување

  Ноќевање со 

појадок и вечера (HB)

  Еднокреветна стандард соба 1/1

56€

  Двокреветна стандард соба 1/2  

80€

 

Цената вклучува:

Долати:

Сместувањето во собите – 14:00h

Напуштање на собите – 10:00h

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: