Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

ХОТЕЛ МАНАСТИР БЕРОВО

ХОТЕЛ МАНАСТИР БЕРОВО

 

 

 

 

 

 

 

Хотел Манастир се наоѓа на излезот од Берово, до манастирот Св.Архангел Михаил, на 5 км одалеченост од езерото. Хотелот располага со 31 соба, ресторан со традиционална кујна, СПА содржини, две летни тераси, терен за тенис, терен за одбојка, фитнес сала, три комплетно опремени сали за состаноци, голем парк и бар покрај река, детско игралиште и секако надгледуван паркинг простор.

Она што ние им го нудиме на нашите гости е сместување во автентична градба, традиционална кујна со многу локални специјалитети приготвени од малешевски еко-производи и производи со органско потекло, разни активности како: планинарење, велосипедизам по планински патеки, пикник излети, прошетки покрај езеро, посета на бачило, манастири, стари занаети и природни и културни знаменистости...

ЦЕНИ

  Еднокреветна соба  

  Двокреветна соба  

  Трокреветна соба  

 НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 

1470

1220

1160

 ПОЛУПАНСИОН

СТАНДАРДНО МЕНИ 

1900

1650

1590

 ПОЛН ПАНСИОН

СТАНДАРДНО МЕНИ 

2270

2020

1960

 

Цените се дадени во денари на лице по ноќ за соодветната услуга со вклуче ДДВ и туристичка такса и без вклучен пијалок за време на оброците

Дополнителни информации:
Дете до 5,99 бесплатно
Дете од 6-11,99 / 50% попуст за соодветната услуга

Две деца 0-5,99 / 50% од цената за возрасен за соодветната услуга

Трето лице е по цена за трокреветна соба за соодветната услуга

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: