Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

ХОТЕЛ МОНТАНА ПАЛАС – КРУШЕВО

ХОТЕЛ МОНТАНА ПАЛАС – КРУШЕВО

 

 

 

 

 

 

 

 

www.montana.mk

Хотел Монтана Палас 4**** се наоѓа на 600 метри од ски-жичарата, на 500 метри од центарот на градот.

Хотелот располага со 77 соби, беспалтен интернет клима.

Хотелски содржини: ресторан, бар, сала за конференции, летна тераса, планинарење, планински велосипедизам, параглајдинг, качување по карпи, караоке пеинтбол.

Цена на ден по лице

 Тип на соба 

  услуга  

  ЦЕНА  

1/1

НП

1740 денари

1/2

НП

1440 денари

1/3

НП

1280 денари

1/1

ПП

2240 денари

1/2

ПП

1840 денари

1/3

ПП

1680 денари

1/1

ПА

2740 денари

1/2

ПА

2340 денари

1/3

ПА

2180 денари

Услови за деца:
- Дете до 3 години бесплатно
- 1 дете од 3 до 10 години плаќа 50%,
- 2-ро дете од 0-3 години бесплатно

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: