Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021 first minute

Хотел Мура 3* - Боровец - Зима 2019/2020 www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html

Хотел Мура 3* - Боровец - Зима 2019/2020
www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html

Локација : 50 м од ски лифтовите

Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства.На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

MURA 3* – Боровец

www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-24.12.2019

25.12-03.01.2020

04.01-31.03.2020

Вид на сместување

     

Двокреветна соба – стандард

2+1

            33,00 €

  60,00 €

            33,00 €

Трокреветна соба – со балкон

3+1

    36,00 €

            63,00 €

            36,00 €

Во цената е вклучено :  појадок и вечера,  користење на фитнес, сауна, билјард, сала за игри, паркинг, интернет.

Дополнителни услови : 

 Деца до 2.99 год. – бесплатно

 Прво и второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

 Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст

 Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден