Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

Хотел Пела – Охрид

Хотел Пела – Охрид

Сместен во прекрасна борова шума. Плажата е на само 100 метри.
Хотелот е на 4км од центарот на Охрид и 15км од аеродромот Апостол Павле.

Цените се за СОБА на ден

Хотел ПЕЛА Охрид
соба сместување BB HB
Еднокреветна 1 возрасен 30 € 35 €
Двокреветна 2 возрасни 42 € 50 €
Двокреветна 2 возрасни+дете до 4 г. 44 € 52 €
Двокреветна 2 возрасни+дете до 5-12 г. 53 € 63 €

Цените се во €, се плаќа во денари 1€=62денари

Легенда:  BB ноќевање со појадок, HB полупансион
Во цената е вклучено: услуга по избор, паркинг, интернет, туристичка такса и хотелско осигурување.
Во цената НЕ е вклучено: мини бар и пијалок за време на ручек/вечера, патничко осигурување

Појадок – Шведска маса
Ручек/Вечера-Сет мени избор од 2 мениа.