Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

ХОТЕЛ ПЕЛА - Св. Стефан, Охрид

ХОТЕЛ ПЕЛА - Св. Стефан, Охрид

 

 

 

 

 

 

 

 

Хотелот Пела сместен на брегот на Охридското Езеро, во тивка инспиративна борова шума со своите модерни хотелски содржини ви овозможува извонредни условли како за одмор и рекреација така и за организирање на разни работилници, презентации, семинари, симпозиуми, конгреси и други настани.

Хотел Пела Ви нуди климатизирани соби, со балкон, кабловска телевизија и интернет поврзување.

 

 Ноќевање со појадок 

 Полупансион

(појадок и вечера) 

 Дво(тро)креветна соба 

19.00 еур

24.00 еур

Еднокреветна соба

27.00 еур

32.00 еур

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: