Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Хотел Регнум 5* - Банско - Лето на планина www.regnum.bg

Хотел Регнум 5* - Банско - Лето на планина
www.regnum.bg

Хотел РЕГНУМ 5* – Банско
Пролет – Лето – Есен 2019

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА за период на престој 01.07-31.08.2019 
(се комбинира со попуст за повеќе ноќевања или бонус 7=6):  
→ Едноспален апартман 2+1/2+2 : 99€ - 1 ноќевање полупансион
→ Двоспален апартман 4+2 : 186€ - 1 ноќевање полупансион

Деца до 9.99 год. на доп.легло - бесплатно 
Возрасен на доп.легло - 37 €
 на сместување 14.04-30.06.2019

 

02.09-30.11.2019

01.07-05.08.2019

 

12.08-01.09.2019

06.08-11.08.2019
НП ПП НП ПП НП ПП
Јуниор сјуит (2+0) 69€ 90€ 77€ 98€ 85€ 106€
Едноспален апартман (2+1) 82€ 102€ 90€ 110€ 98€ 118€
Едноспален апартман лукс (2+2) 93€ 114€ 100€ 121€ 108€ 129€
Двоспален апартман (4+2) 146€ 187€ 162€ 203€ 208€ 249€
Доплата за апартман со поглед планина – 5€ за апп на ден
Деца до 7.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Деца од 8-12.99 год. на дополнително легло 24€ 28€ 27€ 32€ 31€ 36€
Возрасен на дополнително легло 34€ 40€ 37€ 41€ 40€ 42€

 

ПОПУСТИ ЗА ПОВЕЌЕ НОЌЕВАЊА :

 

Цените се за 2 лица (јуниор сјуит, едноспален апп) / 4 лица (двоспален апп)  за 1 ноќевање и вклучуваат :

 

Во цената не е вклучено :

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: