Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

Хотел СКАРДУС 4* Попова Шапка

Хотел СКАРДУС 4*  Попова Шапка

 

 

 

 

 

 

 

https://hotelscardus.com/mk/%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b5%d1%82%d0%bd%d0%b0/

Цени валидни до 31.10.2020

Тип на услуга Цена
Полупансион 26€

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

Деца до 3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

Деца од 4-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: