Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

Хотел СЛАВИЈА 2* Попова Шапка Цени валидни до 31.10.2020

Хотел СЛАВИЈА 2*
Попова Шапка

Цени валидни до 31.10.2020

 

 

 

 

 

 

Хотел СЛАВИЈА е хотел од "Б" категорија и располага со 33 соби (двекреветни, трикреветни и четирикреветни) и 6 апартмани. Сите соби се со сопствена бања. Хотелот располага со ресторан, тераса со поглед кон терените за скијање, сала за состаници, аператив бар, ТВ сала, продавница, сервис за изнајмување на ски опрема, билијард клуб, пинг-понг клуб, забавни игри, покриен базен и др.

Тип на услуга Цена
Полупансион 1120 ден.

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува : 


• Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно 
• Деца од 6-11.99 год. на доп.легло – 30% попуст 

Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: