Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

ХОТЕЛ СПОРТ – МАВРОВО – ЗИМА 2020/2021

ХОТЕЛ СПОРТ – МАВРОВО – ЗИМА 2020/2021

 

 

 

 

Хотелот Спорт се состои од две згради со 28 Делукс гостински соби, 4 апартмани, ресторан и бар. Сите соби се опремени со приватна бања, сателитски ТВ приемник и директна телефонска линија. Хотелот Спорт обезбедува најповолно сместување во ски центарот Маврово, преку целата година. Во пријатниот ресторан, ви нудиме голем избор од исклучителни морски специјалитети, голем избор од интернационални специјалитети и традиционални македонски јадења. Ако не сте риболовец, но сепак уживате во се што доаѓа од морето, повелете.
Широк избор на јадења од земјата, подготвени за вас. Добра храна и вино за уживање во секое годишно време. Придружете ни се во нашиот бар, во моментите на релаксација. Ќе имате можност да сретнете нови луѓе и да поминете квалитетно време со вашите пријатели.

Цените се валидни за период од 15.12.2020- 30.12.2020 ; 16.01-14.02.2021 ; 17.02-2021-15.03.2021

Цените се изразени во евра по соба на ден

Тип на сместување

Ноќевање со

појадок и вечера(HB)

недела-четврток

Ноќевање со

појадок и вечера (HB)

петок и сабота

Еднокреветна стандард соба 1/1

58€

74€

Двокреветна стандард соба 1/2

82€

106€

Фамилијарен двокревет апартман

115€

/

Фамилијарен трокреветен апартман

148€

/

 

 

Цените се валидни за период од 30.12.2020- 01.01.2021 и од 14.02.2021-16.02.2021

Цените се изразени во евра по соба на ден

 

Тип на сместување

Ноќевање со

појадок и вечера(HB)

Еднокреветна стандард соба 1/1

95€

Двокреветна стандард соба 1/2

140€

 

Цените се валидни за период од 02.01.2021- 15.01.2021

Цените се изразени во евра по соба на ден

 

Тип на сместување

Ноќевање со

појадок и вечера(HB)

Еднокреветна стандард соба 1/1

74€

Двокреветна стандард соба 1/2

106€

 

Цената вклучува:

Долати:

Сместувањето во собите – 14:00h

Напуштање на собите – 10:00h

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: