Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

Хотел Танне 4* - Банско - Бугарија - Зима 2019/20

Хотел Танне 4* - Банско - Бугарија - Зима 2019/20

 

 

 

 

 

TANNE 4* – Банско

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА за период на престој од 21.01-10.02.2020 :

 

двокреветна соба – 30€ по лице за 1 ПП | едноспален апартман – 32€ по лице за 1 ПП

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-20.12.2019 21.12-28.12.2019 29.12-02.01.2020 11.03-31.03.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 11.02-10.03.2020 03.01-10.02.2020    
Двокреветна соба 2+1                           31 €                           33 €                           38 €                          28 €
Едноспален апартман 2+2                           34 €                           36 €                         41 €                          30 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, солена соба, џакузи, фитнес, паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 15€
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден