Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

Хотел Фершпед, Маврово

Хотел Фершпед, Маврово

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хотелот Фершпед се наоѓа во Маврово, веднаш до ски-лифтот. Директен пристап до ски патеките, бар, ресторан и бесплатен Wi-Fi. Ски соба за багаж и услуга за изнајмување ски се достапни. Собите имаат погледи кон планината  и секоја соба има ТВ со рамен екран, со кабелски канали… Во самиот хотел има  банкомат и продавница за сувенири, бесплатен паркинг … 

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: