Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

Хотел “La Terrazza” Дојран

Хотел “La Terrazza” Дојран

 

 

 

 

 

Хотел La Terrazza е лоциран во Стар Дојран, наспроти Дојранското крајбрежје, на 2 километри од Грчката граница. Ја спојува безвременската елеганција, комфорт, луксуз и незаменлив поглед кон Дојранското езеро. Хотелот ви нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација во текот на целото лето.

Хотелот располага со 39 делукс соби расоредени на 4 ката и 6 апартмани распоредени на 3 ката. Секоја од собите и апартманите располага со балкон кој има има поглед на езеро, брачен кревет со можност за трето легло, клима уред, телевизор, бежичен интернет, мини бар, директна телефонска линија, сопствен тоалет опремен со фен и пешкири.

 

Тип на соби

 Ноќевање  

  Ноќевање  

со појадок 

 Еднокреветна соба 

1550

1860

Двокреветна соба

1240

1550

Трокреветна соба

1240

1550

 

Цените се дадени по лице за соодветна услуга

Деца 0-06 години: бесплатно

Деца 06-12 години: 50% од цената

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: