Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

Хотел MOUNTAIN PARADISE 4* - Банско - Зима 2019/2020

Хотел MOUNTAIN PARADISE 4* - Банско - Зима 2019/2020

 

 

 

 

 

Локација : 300 м од жичарницата

Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина  ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот. СПА Центар :  внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи и финтес сала.

Цените се по лице за 1 ноќ. 

28.12-01.01.2020

02.01-22.02.2020

22.12-27.12.2019

01.12-21.12.2019

на база ПОЛУПАНСИОН

ноќевање

 

23.02-09.03.2020

10.03-31.03.2020

 

 

со појадок

     

Студио

2+0

                      50 €

                      35 €

                       34 €

                       30 €

Едноспален апартман

2+2

                      55 €

                      38 €

                       36 €

                        32 €

Двооспален апартман

4+2

                      55 €

                      38 €

                       36 €

                        32 €

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ →

/

7=6

7=6

7=5 / 6=5 / 5=4

Напомена : за период 06.01-31.03.2020 минимален престој е 3 ноќевања

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет

Дополнителни услови : 

 Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

 Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

 Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст

 Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст

 За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 35€

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден