Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

 

 

 

 

 

 

 

 

Хотелот Лоџ е сместен во срцето на ски центарот Маврово, неколку метри од трите жичари.
Хотелот располага со 34 кревети во 15 добро уредени соби, опременни со приватна бања, директна телефонска линија и сателитски ТВ прием. Хотелот ЛоЏ ги нуди сите услуги на хотел во луксузен скијачки центар.

Цените за период од 15.12.2020 - 30.12.2020 ; 16.01 - 14.02.2021 ; 17.02-2021 - 15.03.2021

ТИП НА СОБА

НЕДЕЛА – ЧЕТВРТОК

ПЕТОК – САБОТА

ЕДНОКРЕВЕТНА

42€

56 €

ДВОКРЕВЕТНА

60€

80 €

Цени за период 30.12.2020 – 01.01.2021 и 14.02.2021 – 16.02.2021

ТИП НА СОБА

 Цена по соба на ден 

 ЕДНОКРЕВЕТНА 

75 €

ДВОКРЕВЕТНА

105 €

Цени за период 02.01.2021 – 15.01.2021

ТИП НА СОБА

 Цена по соба на ден 

 ЕДНОКРЕВЕТНА 

56 €

ДВОКРЕВЕТНА

80 €

 

 

ЦЕНАТА ВКЛУЧЕВА:

- Ноќевање со појадок

- Туристичка такса и ДДВ

- Користење на СПА центар (внатрешен базен, Турска бања, и Џакузи)

 

Долати:

· Дете од 0-5,99 години – бесплатно

· Дете 6-12 години 50 % од цената на аранжманот

· Возрасен 12+ год на дополнително лего плаќа 100% од цената

· Доплата за вечера 420 ден.

· Доплата за свечена Новогодишна вечера 40 евра по лице, деца до 6 год бесплатно, деца од 6 до 12 години 20 евра.

Сместувањето во собите по 14:00 часот.

Напуштање на собите до 10:00 часот.

 

newwaysoftravel Превземи целосна понуда    newwaysoftravel Превземи целосна понуда

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: