Пребарување

Внесете клучни зборови:

Крстарења

3D ICONIC AEGEAN 3 дневно крстарење

3D ICONIC AEGEAN
3 дневно крстарење

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!
за резервации до 29.02.2020

ALL INCLUSIVE PACKAGE
      * Цените се по лице за сместување во избраниот тип на кабина и вклучуваат:
      - пристанишни такси
      - бакшиш
      - појадок, ручек и вечера 
      - неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци
      - дневни и ноќни активности, забавна програма, анимација
      - користење на базен,џакузи, фитнес центар и сауна
      - полудневна екскурзија во Кушадаси Ancient Ephesus through the ages

      - Hellinistic and Roman

Останати услуги со доплата:
      - останати екскурзии
      - услуги во салон за убавина и спа центар
      - интернет 
      - медицински услуги
      - осигурување