Пребарување

Внесете клучни зборови:

Крстарења

4D ICONIC AEGEAN 4 дневно крстарење

4D ICONIC AEGEAN
4 дневно крстарење

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!
за резервации до 29.02.2020

 ALL INCLUSIVE PACKAGE
     * Цените се по лице за сместување во избраниот тип на кабина и         вклучуваат:
     - пристанишни такси
     - бакшиш
     - појадок, ручек и вечера 
     - неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци
     - дневни и ноќни активности, забавна програма, анимација
     - користење на базен,џакузи, фитнес центар и сауна
     - полудневна екскурзија во Кушадаси Ancient Ephesus through the ages - Hellinistic and Roman