Пребарување

Внесете клучни зборови:

Крстарења

7D IDYLLIC AEGEAN 7 дневно крстарење

7D IDYLLIC AEGEAN
7 дневно крстарење

 СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!
за резервации до 29.02.2020
* попуст од 200 € со резервација до 15.01.2020 и целосна уплата до 22.01.2020

 

ALL INCLUSIVE PACKAGE
    * Цените се по лице за сместување во избраниот тип на кабина и вклучуваат:
    - пристанишни такси
    - бакшиш
    - појадок, ручек и вечера 
    - неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци
    - дневни и ноќни активности, забавна програма, анимација
    - користење на базен,џакузи, фитнес центар и сауна
    - полудневна екскурзија во Кушадаси Ancient Ephesus through the ages -    Hellinistic and Roman
    - 
автобуски трансфер до/од Оиа-Санторини

Останати услуги со доплата:
    - останати екскурзии
    - услуги во салон за убавина и спа центар
    - интернет 
    - медицински услуги
    - осигурување

 

Image result for mykonos