Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Achileas 2*, Vrachos

Achileas 2*, Vrachos

ACHILEAS HOTEL 2*  VRACHOS                                     http://achilleas-hotel.gr/en/

ЦЕНИ ЗА СОБА  НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ

 

01.05-31.05

16.09-31.10

01.06-30.06

01.07-15.07

16.07-31.08

01.09-31.10

Double Standard

pax

35

53

76

88

53

Apartment 4pax

58

76

94

117

58

Појадок

7

7

7

7

7

Мин. престој

3

3

5

5

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 400 метри од центарот на Врахос, сопствена плажа , користење на чадори и лежалки со плаќање пијалок, собите се со ТВ, клима, кујна, фрижидер, WI-FI

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.03.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.04.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 20.04.2019)

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: