Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Achileas 2*, Vrachos

Achileas 2*, Vrachos

 

 

 

 

 

 

Hotel “ACHILLEAS

 

Сместен на една од најубавите плажи на Јонски брег, во центарот на малото местенце Лутца. Идеален ресорт за семејства, парови и генерално туристи кои сакаат својот одмор да го поминат опуштајќи се во преубаво опкружување без гужва.
Плажата е наградена со сино знаменце, долга околу 3,5 километри, со кристално чиства вода.

Побарајте понуда на:

info@newwaysoftravel.com.mk

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: