Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Adams 4*, Парга

Adams 4*, Парга

ADAMS HOTEL 4* PARGA                                  www.adamshotel.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

30.04-03.06

10.09-15.10

04.06-01.07

27.08-09.09

02.07-26.08

JUNIOR SUITE GARDEN POOL VIEW

2Ad

81

114

161

3Ad

115

149

208

3Ad+1ch(0-1)

115

149

208

3Ad+1ch(2-6.99)

133

167

232

3Ad+1ch(7-11.99)

138

172

238

2Ad+1ch(0-1)

81

114

161

2Ad+1ch(2-6.99)

98

131

186

2Ad+1ch(7-11.99)

104

137

191

2Ad+2ch(0-1)

81

114

161

2Ad+2ch(0-1)(2-6.99)

98

131

186

2Ad+2ch(0-1)(7-11.99)

104

137

191

2Ad+2ch(2-6.99)

99

133

187

2Ad+2ch(2-6)(7-11.99)

99

133

187

2Ad+2ch(7-11.99)

105

138

192

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

52

83

106

DOUBLE ROOM POOL VIEW

2Ad

65

99

138

2Ad+1ch(0-1)

65

99

138

2Ad+1ch(2-6.99)

83

117

162

2Ad+1ch(7-11.99)

88

123

168

SUITE POOL VIEW

2Ad

144

181

228

3Ad

178

215

274

3Ad+1ch(0-1)

178

215

274

3Ad+1ch(2-6.99)

196

233

298

3Ad+1ch(7-11.99)

201

239

304

2Ad+1ch(0-1)

144

181

228

2Ad+1ch(2-6.99)

161

199

252

2Ad+1ch(7-11.99)

167

204

257

2Ad+2ch(0-1)

144

181

228

2Ad+2ch(0-1)(2-6.99)

161

199

252

2Ad+2ch(0-1)(7-11.99)

167

204

257

2Ad+2ch(2-6.99)

162

200

254

2Ad+2ch(2-6)(7-11.99)

162

200

254

2Ad+2ch(7-11.99)

168

206

260

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–ПОЛУПАНСИОН

JUNIOR SUITE GARDEN POOL VIEW

2Ad

117

150

198

3Ad

170

203

262

3Ad+1ch(0-1)

170

203

262

3Ad+1ch(2-6.99)

197

230

296

3Ad+1ch(7-11.99)

211

245

311

2Ad+1ch(0-1)

117

150

198

2Ad+1ch(2-6.99)

144

178

231

2Ad+1ch(7-11.99)

159

192

245

2Ad+2ch(0-1)

117

150

198

2Ad+2ch(0-1)(2-6.99)

144

178

231

2Ad+2ch(0-1)(7-11.99)

159

192

245

2Ad+2ch(2-6.99)

155

188

242

2Ad+2ch(2-6)(7-11.99)

164

197

251

2Ad+2ch(7-11.99)

178

211

266

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

70

102

125

DOUBLE ROOM POOL VIEW

2Ad

102

136

175

2Ad+1ch(0-1)

102

136

175

2Ad+1ch(2-6.99)

129

162

209

2Ad+1ch(7-11.99)

144

177

223

SUITE POOL VIEW

2Ad

180

218

264

3Ad

233

271

329

3Ad+1ch(0-1)

233

271

329

3Ad+1ch(2-6.99)

260

297

362

3Ad+1ch(7-11.99)

274

312

378

2Ad+1ch(0-1)

180

218

264

2Ad+1ch(2-6.99)

207

244

297

2Ad+1ch(7-11.99)

222

260

313

2Ad+2ch(0-1)

180

218

264

2Ad+2ch(0-1)(2-6.99)

207

244

297

2Ad+2ch(0-1)(7-11.99)

222

260

313

2Ad+2ch(2-6.99)

217

254

309

2Ad+2ch(2-6)(7-11.99)

227

264

318

2Ad+2ch(7-11.99)

241

278

333

Мин. престој

1

3

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 900 метри од плажа, ресторан, бар, отворен базен, бар на базен WI-FI

Соби:клима, фен, фрижидер, сеф, САТ ТВ, телефон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: