Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Aeolis Thassos Palace 4*,Astris Thassos

Aeolis Thassos Palace 4*,Astris Thassos

AEOLIS THASSOS PALACE HOTEL 4* ASTRIS THASSOS          www.aeolis-thassos.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

03.06-16.06

17.06-23.06

24.06-09.07

10.07-31.07

01.08-25.08

26.08-08.09

09.09-17.09

18.09-22.09

DOUBLE ROOM

2Ad

91

94

101

104

109

94

93

87

3Ad

123

127

135

140

148

127

125

117

3Ad+1ch(0-1)

123

127

135

140

148

127

125

117

3Ad+1ch(2-11)

123

127

135

140

148

127

125

117

2Ad+1ch(0-1)

91

94

101

104

109

94

93

87

2Ad+1ch(2-11.99)

91

94

101

104

109

94

93

87

2Ad+2ch(0-1)

91

94

101

104

109

94

93

87

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

91

94

101

104

109

94

93

87

2Ad+2ch(2-11.99)

91

94

101

104

109

94

93

87

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

DOUBLE ROOM

2Ad

119

123

126

130

136

123

119

115

3Ad

160

166

170

176

183

166

160

155

3Ad+1ch(0-1)

160

166

170

176

183

166

160

155

3Ad+1ch(2-11.99)

171

177

181

187

194

177

171

167

2Ad+1ch(0-1)

119

123

126

130

136

123

119

115

2Ad+1ch(2-11.99)

130

134

138

141

147

134

130

126

2Ad+2ch(0-1)

119

123

126

130

136

123

119

115

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

130

134

138

141

147

134

130

126

2Ad+2ch(2-11.99)

141

145

149

152

158

145

141

138

Минимум престој

2

3

3

3

4

3

3

2

Stayover Tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: 150 метри од плажа, ресторан,лоби бар, базен,WI-FI, конференциска сала,тенис, паркинг , СПА центар, игралиште за деца

Соби: клима, САТ ТВ, WI-FI,фрижидер,сеф,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: