Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Agionissi 4* Amouliani

Agionissi 4* Amouliani

AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI                                                www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН

 

15.05-14.06

15.06-14.07

29.08-30.09

15.07-28.08

Double Room Sea View

63

103

137

Single Room Sea View

57

137

195

1 дете од 0-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room Garden View

( за соба 3+1 , 2+2 )

149

240

286

ДОПЛАТИ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ ОБРОЦИ

Комплет Пансион

22

22

22

Деца од 2-13.99 год.

17

17

17

Минимум престој

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа.   Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења .

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 35% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.02.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.03.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.05.2019 )

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: