Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Agionissi 4* Amouliani

Agionissi 4* Amouliani

AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI                                www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН

4

15.05-14.06

15.06-14.07

15.07-28.08

29.08-30.09

Double Room Sea View

56

78

95

84

Double Room Garden View for Single Use

89

111

133

100

Family Room Garden View

72

89

128

100

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-13.99 год.

50%

50%

50%

50%

Минимум престој

5

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа.   Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења .

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: